Контролери, зчитувачі / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Новини компанії
Продукція

 • Контролери Зчитувачі

  Контроль доступу є важливою частиною системи безпеки об'єкта.

  Контроль доступу на об'єктах реалізується завдяки виконавчим елементам системи СКД. До пристроїв управління доступом відносяться виконавчі елементи, звані «контролер». Контролери розрізняють мережеві (зазвичай встановлюються на великих об'єктах і об'єднані з багатьма елементами СКД та безпеки) і автономні (функціонують, як правило, в обмеженому ареалі і найчастіше встановлюється в невеликих офісах або приватних будинках).

  Купити
   

  Представлені в розділі контролери від провідних світових виробників продукції безпеки покликані забезпечити контроль доступу на будь-якому об'єкті. Багаторічний досвід, поширеність на світовому ринку безпеки і - головне - довіра значного числа відомих установ, підприємств і т.д. дозволяють говорити про належний рівень якості виробів.

   
   
   
  Контроллеры, считыватели
  Rosslare

  Прості у монтажі та користуванні, внутрішні контролери є надійним та ефективним за ціною рішенням для організації контролю доступу всередині приміщень.

  Контроллеры, считыватели
  Rosslare

  Виготовлені з високоякісних матеріалів з використанням інноваційних технологій, що забезпечує підвищену надійність та тривалий термін служби. Повністю герметичний вологозахищений корпус. Підсвічення кнопок.

  Контроллеры, считыватели
  Rosslare

  Покращені контролери з міцною металевою конструкцією ідеальні для застосування в умовах інтенсивного використання. Завдяки інтегрованому пристрою автоматичного підігріву клавіатури, який запобігає її замерзанню, надійно протистоять наджорстким умовам зовнішнього середовища.

  Контроллеры, считыватели
  Rosslare

  Контролери підвищеної безпеки ROSSLARE® є універсальними пристроями, які можуть бути використані як кодові панелі або зчитувачі карт разом з мережевими контролерами, так й як автономні контролери.

  Контроллеры, считыватели
  Rosslare

  Контролери мережеві ROSSLARE® (Рослер) для побудови он-лайн систем контролю доступу будь-якого рівня складності та розміру.

  Контроллеры, считыватели
  Rosslare

  Зчитувачі карт ROSSLARE® призначені для застосування разом з внутрішніми контролерами ROSSLARE® АС-015, АС-029 та мережевими контролерами ROSSLARE® для організації доступу за безконтактними картами EM-Marine або Mifare® (залежно від моделі).

  Контроллеры, считыватели
  Rosslare

  Додаткові аксесуари для побудови СКД на базі продукції ROSSLARE®.

  Контроллеры, считыватели
  Securitron

  Цифрові системи, які призначені для керування електричними та електромеханічними замками на об’єктах середнього та високого рівня безпеки.

  Контролери Secukey
  Secukey logo

  Надійні, антивандальні контролери з пам'яттю до 3 000 користувачів. Зручне рішення для великих компаній з об’ємними розгалуженими СКД.

  Контролери Sclak
  SCLAK logo

  SCLAK - це електронний контроллер, який дозволяє керувати електронними пристроями замикання на відстані через Bluetooth 4.1 зєднання за допомогою смартфона з додатоку Sclak.

   
   
   
  Інформація про Контролери та Зчитувачі

  Контролери дозволяють отримати доступ до об'єкта шляхом набору кодової комбінації на панелі пристрою або за допомогою карти. Контроль доступу реалізується шляхом зчитування кодів з картки та / або введення коду на клавіатурі і порівняння їх з даними в пам'яті системи. Після ідентифікації система вирішує, чи можна надати доступ за цим кодом (карті), або в доступі слід відмовити.
   

  Зчитувачі карток ряду виробників, крім контролю доступу, надають ще й додаткову функцію аудиту подій в системі. Тобто, господар, керівник або інша уповноважена особа зможе перевірити, хто і коли відвідував приміщення. Більш того, контролери дозволяють запрограмувати контроль доступу в приміщення за розкладом. Така функція важлива для об'єкта - адже при необхідності можна буде переглянути історію і краще контролювати переміщення осіб.

   
  Контролери та Зчитувачі
   

  Контроль доступу за допомогою електронного управління, яке передбачає використання контролера і карт, предоставл яет ряд переваг. Завдяки контролерам можна організувати контроль доступу на об'єкті без використання механічного ключа. У разі необхідності, код доступу на панелі можна легко змінити. \ За допомогою контролера можна легко і гнучко забезпечити контроль доступу на об'єкт певного кола осіб.
   

  Серед можливостей сучасних контролерів - контроль доступу по декількох кодам, або за кодом і карті. Тобто, кілька людей будуть заходити в приміщення, але кожен по своєму коду.

   

  Типова схема електричних з'єднань:

  1. Замок електромеханічний / електромеханічні засувки / електромагнітний замок.
  2. Домофон.
  3. Блок живлення 12 В постійного струму.
  4. Контролер Rosslare (код / код-картка).

   
  Контроллеры, считыватели
   
  Живлення 220 В 50 Гц
  Напруга 12 чи 24 В постійного току
  Напруга 12 чи 24 В постійного току
   
  Контролери та зчитувачі. Контроль доступу є важливою частиною системи безпеки об'єкта
   
Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook SPV Company Ltd. Instagram
Наші технології
Продукція українських виробників з провідними технологіями від СПВ
Статті
Вгору