Замки КПШ + капота / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Новини компанії
Продукція

 • CONSTRUCT logo
  CONSTRUCT CENTER
   
   

  Замки КПШ + капота

  CONSTRUCT VARIO
  Купити Замки протиугінні механічні
  • Блокує одночасно селектор коробки перемикання швидкостей і капот автомобіля.
  • Відкривається і закривається тільки ключем.
  • Виготовляється в заводських умовах під конкретну модель автомобіля.
  • Встановлюється на штатні місця в кузові автомобіля на зривне кріплення.
  • Захищений від відкриття відмичками, вандального зламу та бампінгу.
  • Не залежить від стану акумулятора та інших функцій автомобіля.
  • Немає аналогів на ринку протиугінних засобів.
  • Циліндр виходить назовні у зручному місці на консолі, не псує інтер'єр салону .
   
  CONSTRUCT VARIO
   
   
   

  У такій безпеці Ваша автівка не почувалася ще ніколи!

  Неймовірна інноваційна пропозиція: протиугінний замок CONSTRUCT VARIO (констракт варіо) відтепер на сторожі Вашого автомобіля! Конструкція CONSTRUCT VARIO (конструкт варіо) не має аналогів на ринку серед протиугінних замків та інших засобів безпеки автомобіля. Якщо Ви хочете захистити свою автівку від угону лише одним поворотом ключа – тоді цей протиугінний замок підійде Вам якнайкраще: адже він замикає і коробку перемикання швидкостей, і сам капот автомобіля. Коли електронні протиугінні системи нейтралізовано, CONSTRUCT VARIO (констракт варіо) продовжує захищати Ваш автомобіль.
   
   
  Замок вироблений на чеському підприємстві CONSTRUCT Europe s.r.o., яке спеціалізується на виробництві механічних протиугінних замків і було засноване у 1995 році. На цьому ж підприємстві виробляється понад 1000 моделей замків на різні марки автомобілів, які експортуються в 25 країн світу. Попит на продукцію від CONSTRUCT (конструкт варіо) постійно зростає. У виробництві продукції безпеки для автомобілів компанія CONSTRUCT Europe s.r.o. використовує тільки захищені патентами дизайн та технології. Виробництво CONSTRUCT сертифіковано за стандартом ISO 9001. З 1999 року ексклюзивним дистриб’ютором CONSTRUCT в Україні є фірма SPV Company Ltd.
  CONSTRUCT VARIO
  Зупинимось на властивостях CONSTRUCT VARIO (конструкт варіо). Запропонований протиугінний замок можна відкривати і закривати тільки ключем. Крім того, у протиугінному замку CONSTRUCT (констракт варіо) у відкритому і закритому стані циліндр не виходить за межі замка, в той час як у інших замках капота і замках кпш у відкритому стані (під час користування автомобілем) циліндр виходить із консолі на 3-5 см, що різко погіршує ергономіку їх салону. Протиугінний замок повністю знаходиться підконсольному і підкапотному просторі, назовні виходить лише циліндрична частина, яка гармонічно поєднується з інтер'єром Вашого автомобіля. Місце виходу циліндру назовні обирається з урахуванням конструктивних особливостей автомобіля, зручності користування та дизайну інтер'єру салону. Замок CONSTRUCT (конструкт) виготовляється у заводських умовах під конкретну модель автомобіля.
   
  СЕРТИФІКАТИ:
   
  Пропонуємо розглянути механізм дії замку CONSTRUCT (конструкт варіо).
  CONSTRUCT VARIO
  Для закриття системи VARIO необхідно перевести важіль селектора кпш в потрібне положення, паркінг для автоматичних кпш та положення задній хід для механічних та роботизованих кпш, та переконатись, що капот закрито на штатний механізм. Поворотом ключа в салоні одночасно блокується перемикання електора кпш та відкриття кришки капоту. При цьому автомобіль позбавлений можливості нормально рухатись, завдяки блокуванню селектора кпш та закритий вільний доступ до підкапотного простору, де знаходяться основні системи та елементи, що відповідають за роботу двигуна автомобіля та штатні системи захисту. Система VARIO поставляється з чеського заводу CONSTRUCT як готовий модельний продукт безпеки під конкретний автомобіль, не потребує при встановленні наприклад додаткового підрізання тросу для регулювання чи інших маніпуляцій з системою при встановленні.
   
  Відкривається протиугінний замок CONSTRUCT VARIO (констракт 3 сістем) у такий же спосіб - поворотом ключа в салоні авто. Все геніальне, як відомо, просто! Вам треба просто приїхати у сертифікований центр монтажу (автосалон або установочний центр), просто зачекати кілька годин і просто знати, що Ваш автомобіль надійно захищений протиугінною системою CONSTRUCT VARIO (констракт варіо).
   
  Протиугінний замок CONSTRUCT VARIO (конструкт варіо) – подвійна безпека для Вашого автомобіля!
   
  Новини по темі:
   
   
  CONSTRUCT VARIO
Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook SPV Company Ltd. Instagram
Наші технології
Продукція українських виробників з провідними технологіями від СПВ
Статті
Вгору