Замки діагностичного роз'єму / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Новини компанії
Продукція

 • CONSTRUCT logo  
   

  Замки діагностичного роз'єму

  CONSTRUCT OBD (ON BOARD DIAGNOSTIC)
   

  Добре це, чи погано, але сучасний автомобіль під зав'язку напханий електронікою. Відповідно, кожен сучасний автомобіль має діагностичний роз'єм, який служить для проведення комп'ютерної діагностики за допомогою діагностичного стенду, що підключається до цього роз'єму. Сучасна діагностика автомобіля дає можливість дізнатися про можливі несправності систем, визначити причини виникнення помилок і т.д. Без комп'ютерних технологій провести діагностику вже навіть 20-річного автомобіля повною мірою неможливо.

  Купити Замки протиугінні механічні
   
   
   

  Сам діагностичний роз'єм встановлений на різних автомобілях в різних місцях. Але не далі, ніж на витягнуту руку від керма. Швидше за все, ви його виявите під панеллю приладів або за консоллю. Цей же роз'єм використовується для того, щоб прописати нові ключі у разі втрати старих. Його ж можна використовувати для того, щоб відключити штатний іммобілайзер та потім без рідного ключа запалення завести двигун. Тому цим роз'ємом можуть скористатися викрадачі і необхідно позбавити зловмисника доступу та можливості підключитися до нього.

  Чеська компанія, виробник протиугінний систем CONSTRUCT, розробила компактний замок CONSTRUCT OBD (ON BOARD DIAGNOSTIC), що закриває вільний доступ до діагностичного роз'єму автомобіля.

  diagnostic lock

  Всі замки CONSTRUCT OBD виготовляються в заводських умовах під конкретну модель автообіля з урахуванням її конструктивних особливостей. Відкривається поворотом ключа та витягуванням циліндрової частини з захисного корпусу. В комплекті 2 ключі.

  diagnostic lock

  Монтаж замка діагностичного роз'єму CONSTRUCT OBD займає мінімум часу, та не потребує використання спец інструменту. При наявності ключа, замок можна легко демонтувати, та перевстановити наприклад на іншу таку ж модель авто.

   

  У більшості випадків встановлений замок діагностичного роз'єму CONSTRUCT OBD  неможливо візуально ідентифікувати у салоні автомобіля. Отже, злочинець намагаючись проникнути у салон авто, не знатиме, що всередині на нього чекатиме іще один сюрприз.

  Наразі проведено розробку моделей замків CONSTRUCT OBD на популярні моделі SKODA:

  • OBD 01 - Superb
  • OBD 02 - Octavia III
  • OBD 03 - Rapid
  • OBD 04 - Fabia II, Roomster
  • OBD 05 - Citigo
  • OBD 06 - Yeti, Octavia II
  • OBD 07 - Fabia III
   
  Модельні протиугінні замки КПШ та капоту
   
  Новини по темі:
Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook SPV Company Ltd. Instagram
Наші технології
Продукція українських виробників з провідними технологіями від СПВ
Статті
Вгору