Захист блоку сертифікації / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Новини компанії
Продукція

 • CONSTRUCT logo  
   

  Захист блоку сертифікації

  CONSTRUCT SKS
   

  Останнім часом автовиробники стали масово обладнувати свої автомобілі новітніми системами інтелектуального доступу. Система інтелектуального доступу до автомобіля - це сучасна електронна система комфорту, яка ідентифікує власника автомобіля за кодом відповіді ключа та забезпечує автоматичне розблокування дверей при дотику до ручки та запуск двигуна при натисканні спеціальної кнопки. При цьому електронний ключ може залишатися в кишені власника автомобіля.

  Купити Замки протиугінні механічні
   
   
   

  Через поширення систем інтелектуального доступу, викрадачі автомобілів почали користуватись цим у своїх злочинних намірах. За упізнання ключа-мітки «свій-чужий» в деяких популярних автомобілях останніх років випуску, відповідає окремий модуль, так званий «блок сертифікації». Цей блок встановлений в салоні авто та доступ до нього можливий в короткий проміжок часу.

   
   

  Викрадачі в лічені хвилини добираються до модуля, підключаючись до нього, записують до автомобіля ще один ключ або ж просто приходять зі своїм, заздалегідь підготовленим, блоком зі смарт-ключем і підключають його. Після таких дій машина заводиться штатно, починають працювати всі блокування двигуна на дозвіл його роботи, розблоковується кермо, тощо. Іншими словами, машина починає розуміти, що в зоні дії антен «свій» ключ. У разі, якщо на автомобілі не встановлено якихось додаткових систем протиугінної безпеки, автомобіль їде в невідомому напрямку.

  sks.png

  Щоб ускладнити завдання викрадачам, для таких моделей автомобілів був розроблений спеціальний захист блоку сертифікації - CONSTRUCT SKS (Smart Key Safe). Пристрій CONSTRUCT SKS являє собою металевий захисний кожух, який одягається на блок сертифікації і захищає безпосередньо сам блок, і штатний роз'єм до нього.

  Встановлення захисту проводиться на штатні місця в кузові за допомогою зривного кріплення, що не дозволить викрадачам демонтувати захист блоку за допомогою стандартного інструменту. Щоб обійти CONSTRUCT SKS злодіям потрібно використовувати ріжучий або пиляючий електроінструмент і невиправдано ризиковану кількість часу, якого у них може і не виявитися. Та й сама наявність захисту CONSTRUCT SKS на автомобілі буде дуже неприємним сюрпризом для викрадачів. 

   

   
  Модельні протиугінні замки КПШ та капоту
Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook SPV Company Ltd. Instagram
Наші технології
Продукція українських виробників з провідними технологіями від СПВ
Статті
Вгору