Півстоліття безпеки / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Новини компанії
Новини компанії

 • 18.07.2023

  Півстоліття безпеки

  Півстоліття безпеки

  Mul-T-Lock, провідна компанія в галузі високоякісних замків і систем безпеки, з гордістю відзначає своє 50-річчя. З моменту свого заснування в 1973 році, компанія Мультілок пройшла довгий шлях, ставши одним з найбільш впізнаваних і надійних брендів у галузі.

  ◉ За півстоліття свого існування, Mul-T-Lock стала міжнародною компанією, що пропонує широкий асортимент продуктів для забезпечення безпеки в різних сферах. Їхня продукція включає в себе інноваційні замкові циліндри, замки, електромеханічні системи доступу, розумні замки та інші рішення, які відповідають найвищим стандартам безпеки.

  Mul-T-Lock славиться своїм унікальним підходом до захисту, забезпечуючи надійність і простоту використання своїх продуктів. Завдяки використанню передових технологій і постійному прагненню до інновацій, компанія успішно задовольняє потреби клієнтів по всьому світу, будь то будинки, офіси, комерційні або промислові об'єкти.

  ◉ 50-річний ювілей Mul-T-Lock є знаком міцності та стійкості компанії на ринку безпеки. Їхнє постійне зростання та успіхи свідчать про довіру, яку клієнти відчувають до їхніх продуктів і рішень.

  ◉ Придбати продукцію Mul-T-Lock можна на онлайн вітрині безпеки LOCK.UA

Дивіться також
Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook SPV Company Ltd. Instagram
Статті
Вгору