Електрозащіпки TESA для систем антипаніки / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Новини компанії
Новини компанії
Головна > Інфоцентр > Новини компанії > Електрозащіпки TESA для систем антипаніки

 • 18.04.2023

  Електрозащіпки TESA для систем антипаніки

  Електрозащіпки TESA для систем антипаніки

  ◎ Електромеханічна защіпка накладного монтажу для встановлення разом з пристроями антипаніки TESA серії UNIVERSAL або QUICK

  Антипаніка TESA - це сучасний пристрій, призначений для швидкого та безпечного виходу з будівлі в разі пожежі або іншої аварії. Ця система встановлюється на двері та дає змогу відчиняти їх за допомогою спеціальної ручки при натисканні на неї.

  ◎ Переваги Антипаніки TESA включають високу надійність і довговічність, а також простоту встановлення та використання. Пристрій виготовляється з високоякісних матеріалів і проходить ретельні випробування перед випуском на ринок.

  ◎ Крім того, Антипаніка TESA відповідає всім необхідним стандартам і вимогам безпеки, що підтверджується відповідними сертифікатами. Вона легко інтегрується з іншими системами безпеки будівлі, такими як пожежна сигналізація та система евакуації. Крім цього, завдяки електрозащіпці можливе використання спільно з системою СКД, а це, своєю чергою, дає змогу організувати вхід у приміщення, використовуючи безконтактні картки або цифровий код.

  ◎ Отже, якщо ви шукаєте надійну і безпечну систему для швидкого виходу з будівлі в разі пожежі або іншої аварії, то Антипаніка TESA - це ідеальний вибір. Її простота встановлення та використання, висока надійність і відповідність усім необхідним стандартам забезпечать максимальну безпеку для вас і ваших близьких.

  ◉ Замовити тут: https://bit.ly/3KDZ5S4

  TESA CELNORPAN
  TESA CELNORPAC
  TESA CELAUTPAC

Дивіться також
Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook SPV Company Ltd. Instagram
Статті
Вгору