Зручність та безпека / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Новини компанії
Новини компанії

 • 17.01.2013

  Зручність та безпека

  Зручність та безпека
  Рішення Mul-T-Lock® SynerKeyTM (мультилок сінеркі) дає змогу з'єднати раніше несумісні речі: звичайний механічний ключ від дверей і безконтактну картку доступу для електронних систем.

  SynerKeyTM (сінеркі) є стандартним механічним ключем Mul-T-Lock® (мультилок) на будь-якій з наявних платформ (7х7, Classic, Interactive, MT5+), в голівку якилого інтегрується безконтактна мітка одного з найбільш поширених стандартів, що використовуються у контролерах доступу. В результаті господар такого ключа замість двох окремих пристроїв доступу (картки і ключа), використовує тільки одне – SynerKeyTM (сінеркі), яке дає змогу відкривати, наприклад, і хвіртку з електронним замком, і двері, закриті на звичайний механічний замок з циліндром Mul-T-Lock® (мультилок).
   
   
   
   
  SPV Company Ltd. - імпортер і дистрибутор продукції безпеки провідних світових виробників. Заснована в 1994 році в місті Києві. Завдяки багаторічному досвіду і бездоганній репутації компанія стала беззаперечним лідером ринку безпеки України.
   
  Основні напрями: Безпека об'єктів. Генеральний імпортер і дистриб'ютор в Україні ізраїльського виробника продукції безпеки для приватного і промислового застосування концерну MUL-T-LOCK Ltd; авторизований дилер і імпортер продукції фінського виробника замкової продукції ABLOY Oy; ексклюзивний дилер ізраїльських електромеханічних замків KNOCK N'LOCK, ексклюзивно представляє на ринку України дверні дотягувачі японського виробника RYOBI та іншу продукцію безпеки від світових лідерів. Безпека автомобілів. Ексклюзивний дистриб'ютор чеського виробника механічних протиугінних засобів CONSTRUCT в Україні.
   
  З 2002 року - діючий член Української Локсмайстер Федерації, яка є експертом і гарантом у галузі безпеки.
   
Дивіться також
Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook SPV Company Ltd. Instagram
Статті
Вгору