Наші іноземні партнери - ROSTEX / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Поставити питання
Новини компанії
Наші іноземні партнери

 • ROSTEX, Чехія

  ІСТОРІЯ
   
  Компанія ROSTEX (ростекс) була заснована в 1925 році у чеському місті Вишків. Традицію з виготовлення асортименту будівельної фурнітури з цинку та латуні започаткували у 30х роках. У 1938 році на ROSTEX (ростекс) розпочали виготовляти фурнітуру з нержавіючої сталі. Протягом десятиліть змінювався асортимент виробів, форма власності підприємства та багато іншого – незмінним залишалось и залишається єдине – якість. Відмінна якість кожного виробу, підтверджена сотнями тисяч споживачів.
   
  Виробник фурнітури з нержавіючої сталі для вхідних та міжкімнатних дверей.
   
   

  ПРО ПАРТНЕРСТВО
   
  Співпраця СПВ Компані Лтд та ROSTEX (ростекс) розпочалася у 2002 році. Перші роки на український ринок імпортували захисну фурнітуру для вхідних дверей. Пізніше асортимент поповнився виробами для міжкімнатних дверей. Лінійка продукції виробника постійно модифікується і розширюється, зважаючи на потреби споживачів. Враховуючи важливість співвідношення критеріїв «безпека+дизайн», ROSTEX (ростекс) поповнила асортимент низкою цікавих рішень, які стали затребуваними позиціями серед українців. До числа таких рішень входять комплекти, виконані у єдиному стилі для вхідних та міжкімнатних дверей та фурнітура на роздільних щитках. Для останньої спільно з дизайнером СПВ Компані Лтд було розроблено ремонтні пластини, які дають змогу приховати дефекти поверхні у ненових дверях.
   
  Виробник фурнітури з нержавіючої сталі для вхідних та міжкімнатних дверей.
   

   
   
  ЧОМУ МИ ОБРАЛИ ROSTEX?
   
  Унікальні конструктивні рішення захисту від зламу
   
  Високоякісні матеріали та зносостійке покриття
   
  Варіації дизайну на будь-який смак
   
  Майже 90-річна історія успіху підприємства
   
  Виробник фурнітури з нержавіючої сталі для вхідних та міжкімнатних дверей.
   
   

  ПРО КОМПАНІЮ
   
  ROSTEX (ростекс) - чеський виробник будівельної фурнітури та комплектуючих для залізничних транспортних засобів. Компанія виготовляє захисну фурнітуру для вхідних дверей, фурнітуру для міжкімнатних дверей, вікон, меблів, а також інструменти. ROSTEX (ростекс) виконує індивідуальні замовлення з обробки листового металу.
   
  В Україні компанія здобула широку відомість завдяки фурнітурі для вхідних дверей – про захисні властивості та стійкість останньої до зламу відомо кожному, хто цікавиться тематикою безпеки.
   
  Унікальна технологія монтажу у фурнітурі ROSTEX (ростекс) за допомогою «стяжних гвинтів» дає змогу на 100% убезпечити секретну частину замка від стороннього втручання. Затребуваною є і міжкімнатна фурнітура – виготовлена з високоякісного металу, вона зберігає високі експлуатаційні характеристики протягом довгих років навіть при жорстких умовах експлуатації.
   
   
  У виробництві продукції ROSTEX (ростекс) використовує тільки кольорові метали. Для виготовлення більшості виробів використовується нержавіюча сталь, яка найкраще відповідає вимогам щодо функціональності, споживної цінності та безпечності для навколишнього середовища.
   
  Якість продукції та самого виробництва підтверджується низкою провідних сертифікатів, серед яких ČSN EN 1906, ČSN EN 1627, CERTIFIKÁT ČSN EN ISO 9001:2009.
   
   
   
   
   
  Виробник фурнітури з нержавіючої сталі для вхідних та міжкімнатних дверей.

   

Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook
Статті
Вгору