Замки Construct Premium для страхових, лізингових та корпоративних партнерів / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору! 
Поставити питання
Новини компанії
Новини компанії
Головна > Інфоцентр > Новини компанії > Замки Construct Premium для страхових, лізингових та корпоративних партнерів

 • 25.01.2019

  Замки Construct Premium для страхових, лізингових та корпоративних партнерів

  Замки Construct Premium для страхових, лізингових та корпоративних партнерів

  Механічний протиугінний блокіратор Construct - надійний та довговічний, простий у користуванні, не залежить від стану аккумулятора та інших електронних систем автомобіля.

   
   

  Відкриття замка можливе виключно контактним способом, деактивація на відстані неможлива. Тому якщо замок Construct закрито, можна бути впевненим, що автомобіль під надійним захистом.

  Але як виключити людський фактор, та гарантувати, що всякий раз замок закриють. Рішення є.

   
   

  До співпраці зі страховими, лізинговими та корпоративними партнерами презентуємо замки Construct преміум. Це механічні протиугінні замки, що мають спеціальний циліндр та ключі. В даних замках використуовується спеціальний складний ключ, що виймається з циліндра тільки коли Construct заблоковано.

   
   

  Ключ можна вийняти з замка Construct при умові, якщо він заблокований. Ключ залишається в замку під час руху. Ви не будете турбуватися про це, тому що він складається. Перевагою Construct преміум є те, що ви на 100% впевнені, що замок заблокований!

  У разі викрадення, водій має надати комплект ключів. Це підтвердить, що в той момент замок був заблокований.

   
  lock.uaУвесь перелік механічних та електромеханічних замків CONSTRUCT на різноманітні автомобілі можна знайти на сайті-вітрині - lock.ua!
   
  Замки від CONSTRUCT - символ безпеки автомобілів в світі
   
Дивіться також
Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook
Статті
Вгору