Ручки-скоби Rostex - яскравий акцент ваших дверей / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору! 
Поставити питання
Новини компанії
Новини компанії
Головна > Інфоцентр > Новини компанії > Ручки-скоби Rostex - яскравий акцент ваших дверей

 • 23.11.2018

  Ручки-скоби Rostex - яскравий акцент ваших дверей

  Ручки-скоби Rostex - яскравий акцент ваших дверей

  Відомий у всьому світі і визнаний серед професіоналів галузі безпечного замикання виробник Чеська компанія ROSTEX® (Ростекс) та генеральний імпортер SPV Company Ltd повідомляє про новинку в асортименті зовнішніх ручок-скоб ROSTEX.

   
  Зовнішні ручки-скоби ROSTEX
   

  Ручка скоба – рішення 3в1, поєднує актуальні критерії в одній моделі:

  • дизайн
  • зручність користування
  • метод встановлення
   

  Монтаж на двері можливий у будь-якому місці та положенні: вертикальному, горизонтальному або діагональному. 

  Саме про дизайнерські рішення які надають ручки-скоби ми хочемо поговорити. Серед предаставлених моделей існують односторонні та двосторонні ручки, також скоби мають різні розміри в залежності від того, у якому приміщенні вони будуть встановлені.

  В нашому асортименті давно представлені моделі ручок-скоб одностороннього направлення: ALFA, BETA, GAMA. Тобто, ви мали можливість встановити ручку-скобу з однієї сторони – а з іншої звичайну поворотну ручку. При цьому розміри їх від 30 см до 120 см.

   
   

  На даний момент, виробник ROSTEX впровадив додаткові кріплення,що дозволяють зробити ці моделі двосторонніми. Тим самим, окрім зручності доповнюється і дизайн приміщення.

   

  Окрім нового кріплення,ми представляємо вам ще дві нові моделі:

  Зовнішні ручки-скоби ROSTEX DELTA

  Їх також можливо встановити з однієї або з обох сторін дверей та особливістю моделей є те, що  розміри тепер стали максимально великими (від 30 см до 180 см).

  Красиві ручки скоби мають потенціал стати чудовим координаційним центром у будь-якому будинку. Вони вже давно є привабливим елементом дизайну помешкання, цей напрямок  розвивався протягом багатьох років. Дизайнери інтер'єру зробили ручки-скоби "зіркою" своїх проектів, оскільки цей елемент декору вдало підкреслює особливості сучасних стильових рішень.

  Ручку – скобу часто встановлюють в бізнес центрах, торгівельно-розважальних комплексах. Така модель встановлена на скляні двері буде виглядати стильно та дорого. Особливо добре вони будуть виглядати у приватному помешканні,вдало акцентуючи на собі увагу.

  Нагадуємо,що в наявності ми маємо більш консервативні моделі ручок-скоб ручок-скоб, які орієнтовані під замок дверей.

   
  Консервативні моделі ручок-скоб ROSTEX орієнтованих під замок дверей.
   
  lock.uaТож, завітайте на наш сайт-вітрину та оберіть свою індивідуальну ручку-скобу потрібного вам розміру – lock.ua!
   

   

Дивіться також
Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook
Статті
Вгору