Патентована платформа від MUL-T-LOCK. INTEGRATOR – класична механіка завжди у моді / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору! 
Поставити питання
Новини компанії
Новини компанії
Головна > Інфоцентр > Новини компанії > Патентована платформа від MUL-T-LOCK. INTEGRATOR – класична механіка завжди у моді

 • 12.11.2018

  Патентована платформа від MUL-T-LOCK. INTEGRATOR – класична механіка завжди у моді

  Патентована платформа від MUL-T-LOCK. INTEGRATOR – класична механіка завжди у моді

  Ізраїльська комапанія MUL-T-LOCK вже давно зарекомендувала себе, як компанія що відповідає за безпеку. Зі своїми  задачами MUL-T-LOCK справляється на всі сто відсотків.

   
   
  Патентована платформа від MUL-T-LOCK. INTEGRATOR – класична механіка завжди у моді
   
   

  Окрім цікавих електронно механічних рішень, компанія приділяє увагу й класичним механічним рішенням. Кожного разу вдосконалюючи рівень секретності.

  Таким чином, пропонуємо до вашої уваги платформу MUL-T-LOCK INTEGRATOR.

  Нова платформа класу High Security, побудована на базі платформи 7х7, але завдяки тому, що ця платформа включає в себе один спеціально спроектований пін, вона стає патентованною.

  Патентований пін буває двох видів - одинарний і подвійний. В свою чергу одинарний пін може бути використаний у двох комбінаціях - внутрішній і зовнішній. Ключ відкриває звичайний циліндр 7х7, але ключ 7х7 не відкриває циліндр INTEGRATOR (за умови однакової нарізки ключа).

  Платформа  MUL-T-LOCK INTEGRATOR має наступні технічні характеристики:

  • Циліндровий механізм класу Standard Security 
  • Кількість кодових комбінацій – 280 000 
  • Захист від відмикання відмичками, профіль патентований, захищений від несанкціонованого виготовлення дублікатів ключів
  • Захист від свердління забезпечує посилений спеціальної форми пін 
  • Виготовлення невеликих систем «Один ключ» та «Майстер-ключ».
   

  Також, виготовлення ключа тільки за наявністю кодової картки, широкий асортимент довжин та симетрій.

   
  lock.uaЯкщо класична механіка вам до душі - MUL-T-LOCK INTEGRATOR це саме те, що потрібно. Більш детально ознайомитися з патентованною платформою, та замовити її ви можете на сайті-вітрині 24/7 – lock.ua!
   

  Двері STRAJ HOOK з Замками MUL-T-LOCK® Integrator

   
   
  Кінцевим споживачам: у разі виникнення додаткових питань, звертайтеся за адресою info@spv.ua або за телефонами (044) 4000148, (096, 095, 093) 0000148. Адреси найближчих Офіційних Центрів монтажу дивіться у розділі ДЕ КУПИТИ.
   
Дивіться також
Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook
Статті
Вгору