Нові розробки механічних протиугінних замків CONSTRUCT® на популярні моделі авто... / SPV Company Ltd 
Поставити питання
Новини компанії
Новини компанії
Головна > Інфоцентр > Новини компанії > Нові розробки механічних протиугінних замків CONSTRUCT® на популярні моделі авто...

 • 05.07.2017

  Нові розробки механічних протиугінних замків CONSTRUCT® на популярні моделі автомобілів BMW, СITROEN та VW

  Нові розробки механічних протиугінних замків CONSTRUCT® на популярні моделі автомобілів BMW, СITROEN та VW

  З приходом тепла статистика України фіксує збільшення кількості крадіжок авто. Так звані «найпопулярніші» моделі у цих темних справах – це преміальні марки німецького та японського автопрому. Прямий зв’язок такий: чим дорожча машина, тим більший інтерес її вкрасти.

  Чеський виробник протиугінних систем CONSTRUCT® пропонує вашій увазі:

  - протиугінний блокіратор керма CONSTRUCT® Volant для усіх шанувальників прекрасного, а саме поціновувачів марки BMW.

  Для позашляховика BMW X5 з ручним регулюванням керма фахівці розробили модельний протиугінний блокіратор керма VSL 11-020. Для моделі з електро-регулюванням – блокіратор CONSTRUCT® Volant VSL 11-007. Замок встановлюється на штатні місця кріплення за допомогою зривних гвинтів. Закривається/відкривається поворотом ключа. В закритому положенні блокує поворот кермового колеса.

  - протиугінний блокіратор CONSTRUCT® КПШ1892 для нового СITROEN C3 з механічною трансмісією.

  Принцип його роботи - блокування рухомих вузлів механізму перемикання передач. Механічні коробки швидкостей блокуються в положенні заднього ходу. Замкова частина встановлюється на штатні місця кріплення за допомогою зривних гвинтів. Стійкий до сверління, теплових та хімічних навантажень, злому і відмичок. Його робота не залежить від акумулятора чи інших системи автомобіля. Після встановлення його на машині, зняти пристрій неможливо без застосування інструментів та спеціальних навиків.

  - протиугінний блокіратор CONSTRUCT® КПШCF 1895 на фургон VW CRAFTER з механічною КПШ.

  Ця система допоможе захистити від крадіжки авто, а також й вміст його вантажного відділення, що може знаходитись там під час викрадення. Замок простий у використанні: для замикання потрібно поставити важіль у положення задній хід, вставити ключ і повернути його. Відкрити аналогічно. В процесі експлуатації не потребує змазки. Комплект включає карточку з кодом. Без неї зробити дублікат ключа неможливо.

  Детальніше про механічний блокіратор КПШ (Перше рішення з протиугінного захисту) від чеського виробника протиугінних замків - CONSTRUCT® (Конструкт) читайте ТУТ.
   
  Принцип роботи механічного замка КПШ дивіться у відео.
   
   
  У разі виникнення додаткових питань, звертайтеся за адресою info@spv.ua або за телефонами (044) 4000148, (096, 095, 093) 0000148. Адреси найближчих Офіційних Центрів монтажу протиугінних замків CONSTRUCT® дивіться у розділі ДЕ КУПИТИ.
    

   

Дивіться також
Більше інформації
lock.ua Журнал Замки і Ключі SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook
Статті
Вгору
Яндекс.Метрика