Нові розробки механічних протиугінних замків CONSTRUCT® на популярні моделі автомобілів BMW, СITROEN та VW / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору! 
Поставити питання
Новини компанії
Новини компанії
Головна > Інфоцентр > Новини компанії > Нові розробки механічних протиугінних замків CONSTRUCT® на популярні моделі автомобілів BMW, СITROEN та VW

 • 05.07.2017

  Нові розробки механічних протиугінних замків CONSTRUCT® на популярні моделі автомобілів BMW, СITROEN та VW

  Нові розробки механічних протиугінних замків CONSTRUCT® на популярні моделі автомобілів BMW, СITROEN та VW

  З приходом тепла статистика України фіксує збільшення кількості крадіжок авто. Найпопулярнішими автомобілями залишаються преміальні марки німецького та японського автопрому. Прямий зв’язок такий: чим дорожча машина, тим більший інтерес її викрасти.

  Нові розробки механічних протиугінних замків CONSTRUCT на популярні моделі автомобілів BMW, СITROEN та VW

  Чеський виробник протиугінних систем CONSTRUCT® пропонує Вашій увазі:

  - протиугінний блокіратор керма CONSTRUCT® Volant для усіх шанувальників прекрасного, а саме поціновувачів марки BMW.

  Для позашляховика BMW X5 з ручним регулюванням керма фахівці розробили модельний протиугінний блокіратор керма VSL 11-020. Для моделі з електрорегулюванням – блокувальник CONSTRUCT® Volant VSL 11-007. Замок встановлюється на штатні місця кріплення за допомогою зривних гвинтів. Закривається/відкривається поворотом ключа. У закритому положенні блокує поворот керма.

  - протиугінний блокіратор КПШ CONSTRUCT® 1892 для нового СITROEN C3 з механічною трансмісією.

  Принцип його роботи - блокування рухомих вузлів механізму перемикання передач. Механічні коробки швидкостей блокуються в положенні заднього ходу. Замкова частина встановлюється на штатні місця кріплень за допомогою зривних гвинтів. Блокувальник стійкий до сверління, теплових та хімічних навантажень, злому і відмичок. Його робота не залежить від акумулятора чи інших системи автомобіля. Після встановлення його на машині зняти пристрій неможливо, не застосовуючи інструментів і спеціальних навиків.

  - протиугінний блокувальник КПШ CONSTRUCT®CF 1895 на фургон VW CRAFTER з механічною КПШ.

  Ця система допоможе захистити від викрадення авто, а також вміст його вантажного відділення. Замок простий у використанні: для замикання потрібно поставити важіль у положення заднього ходу, вставити ключ і провернути його. Відкривається замок аналогічно. У процесі експлуатації не потребує змащування. Комплект включає картку з кодом. Без неї зробити дублікат ключа неможливо.

  Детальніше про механічний блокіратор КПШ (Перше рішення з протиугінного захисту) від чеського виробника протиугінних замків - CONSTRUCT® (Конструкт) читайте ТУТ.
   
  Принцип роботи механічного замка КПШ дивіться у відео.
   
   
  У разі виникнення додаткових питань, звертайтеся за адресою info@spv.ua або за телефонами (044) 4000148, (096, 095, 093) 0000148. Адреси найближчих Офіційних Центрів монтажу протиугінних замків CONSTRUCT® дивіться у розділі ДЕ КУПИТИ.
    
Дивіться також
Більше інформації
lock.ua Журнал Замки і Ключі SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook
Статті
Вгору