Плівка для підвіконь WINGUARD® тепер у глянці! / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору! 
Поставити питання
Новини компанії
Новини компанії
Головна > Інфоцентр > Новини компанії > Плівка для підвіконь WINGUARD® тепер у глянці!

 • 28.10.2014

  Плівка для підвіконь WINGUARD® тепер у глянці!

  Плівка для підвіконь WINGUARD® тепер у глянці!
  «СПВ Компані Лтд» рада повідомити професійних партнерів про розширення асортименту ізраїльських ПВХ-плівок WINGUARD® (Вінгард) для ламінування підвіконь. Тепер під замовлення плівка WINGUARD® (Вінгард) може поставлятись з глянцевою поверхнею. Зокрема, напівглянець – 50% та високий глянець – 80%. Окрім того, біле покриття можна замовити по шкалі RAL або згідно взірця: від білосніжного до білого молочного.
   
  «СПВ Компані Лтд.» - генеральний імпортер в Україні ізраїльських ПВХ-плівок WINGUARD® (Вінгард), які виробляються на заводі Kibbutz Нaogen (Кібуц Хаоген). Ми пропонуємо широкий спектр WINGUARD® з матовим білим та кольоровим забарвленням. Ми також пропонуємо низку плівок для ламінування підвіконь, що має деревинну текстуру: золотий дуб, горіх, дуб темний, дуб рустікальний та особливо популярний колір – мармур. Уся плівка WINGUARD® (Вінгард) має захист від ультрафіолетового випромінювання і ми надаємо гарантію на вигорання – 5 років.
   
  Окрім того, на замовлення «СПВ Компані Лтд.» поставляє ПВХ-плівку WINGUARD® (Вінгард), вкриту захисним покриттям, яка виготовляється за унікальною технологією на заводі-виробнику в Ізраїлі. Суть технології полягає у тому, що захисна плівка наноситься на WINGUARD® без клейового шару, клей розташований у капілярах поліетилену. Завдяки цьому ламінування здійснюється з одного рулону. Така технологія значно спрощує логістику: немає потреби окремо замовляти захисне покриття, доставляти, зберігати й ускладнювати процес ламінування. Поліетиленовий шар на ПВХ-плівці WINGUARD (Вінгард) не утворює пухирів і складок, що робить зовнішній вигляд готового виробу бездоганним.
   
  WINGUARD / Вінгард
  Максимальна ширина ПВХ-плівки WINGUARD (Вінгард) для ламінування підвіконь - 1400 мм, довжина рулонів - 500 м.п., товщина під замовлення 150-250 мікрон. Для замовлень звертайтесь за електронною адресою: decor@spv.ua.
   
   
Дивіться також
Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook
Статті
Вгору